Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Audiokniha s Voolikem je na světě! Podpořte ji a užijte si s dětmi společný poslech

Máme velkou radost, že vám můžeme oznámit tuhle skvělou novinu! Naše audiokniha „Voolik na cestách“ spatřila světlo světa. A od pondělí 18. října si ji můžete pořídit v předprodeji na Startovači.

 

novy

Voolikova audiokniha navazuje na úspěch stejnojmenné tištěné knihy pro starší děti, kterou si zamilovala celá řada čtenářů. A protože o jeho dobrodružství nechceme ochudit ani děti, které ještě číst neumí, rozhodli jsme se vytvořit tuhle audioknihu. Však to znáte – ne vždy mají rodiče čas dětem předčítat nebo hledají způsob, jak je zabavit v autě při cestách, doma při hraní nebo je ukolébat ke spánku. A k tomu je 16 veselých a poučných příběhů o Voolikovi jako stvořených.


 

Seznamte se s Voolikem

Voolik je malé telátko, které se ocitlo samo na cestách. Při putování poznává zvířecí kamarády a ti mu vypráví dobrodružné příběhy. Díky nim nachází Voolik cestu ke ztracenému stádu i sám k sobě.


Kdo Voolika vypustil do světa?

Autorem Voolika na cestách je Tomáš Rychetský, jehož snem bylo napsat dětskou knihu, ve které by kromě zábavných příběhů dětskému čtenáři předal také životní moudra pro dnešní dobu. To se mu podařilo v jeho prvotině o ztraceném Voolikovi. Do knihy zakomponoval své zkušenosti z koučování a také principy pozitivní psychologie. Takže je určitě o co stát.


Podpořte audioknihu v předprodeji na Startovači

Jestli si chcete poslechnout Voolikův jedinečný příběh i u vás doma, není nic jednoduššího. Stačí jít na webové stránky Startovače a podpořit vydání audioknihy. Za odměnu si pak můžete vybrat hned z několika krásných odměn – například Voolikovu audioknihu za předprodejní cenu, klasickou knížku „Voolik na cestách“ nebo výhodný balíček audioknihy s omalovánkami.


 

Psst! Nechceme napovídat, ale Vánoce se kvapem blíží! A Voolikova audiokniha může být krásným a smysluplným dárkem pro vaše nejmenší. Stačí si jen vybrat speciální vánoční balíček, který jsme pro vás taky připravili.

vánočné balíčky

PODPOŘTE VOOLIKA NA STARTOVAČI