Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Knížka: Voolik na cestách

Voolikův tip
Značka: Voolik ®
399 Kč
Je k mání (>5 ks)

 

"Jedinečný příběh, který přinese více než radost."

Ahoooj! Já jsem Voolik. Ztratil jsem své stádo... Ale nebojte, všechno dobře dopadlo. Na svých cestách jsem potkal spoustu kamarádů, kteří mi pomohli najít cestu. Přečtěte si můj jedinečný příběh doplněný veselými kresbičkami. Určitě bude bavit nejen děti, ale i rodiče. Více informací ke knize a ukázka.

Věnování do knížky můžete přidat po objednání ve 3. kroku :)

 

book16 veselých příběhů o Voolikovi
 
009-backpackknížka ideální pro děti od 6 let
 
004-owl-1rozvoj dítěte hravou formou
 
008-sleeppřečtěte si spolu s dětmi před spaním

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voolik na cestách je kniha určená pro malé čtenáře, jejich rodiče a pro všechny, kdo mají rádi veselé příběhy. Je psaná s radostí a učí pozitivně myslet. Vypráví o Voolikovi, malém telátku, které ztratí stádo a ocitá se samo na cestách. Při putování poznává zvířecí kamarády a ti mu vypráví dobrodružné příběhy. Díky nim nachází Voolik cestu ke ztracenému stádu a také sám k sobě. Kniha přináší dávku kreativity a je ideální ke čtení před spaním nebo na zpříjemnění dlouhých chvil.

Nahlédněte giphy 

 

Co řekli čtenáři?

1

5

10

9

 

 

Informace o knize

Knížka tištěná v plně barvené kvalitě, v šité vazbě V8.
Počet stran: 240
Velikosti radosti při čtení: velká

Jazyková spolupráce: Hana Gajdošíková; Miroslava Karlíková; Lucie Kolischová
Grafická úprava: Tomáš Rychetský; Lucie Kotrlová
Vytiskla: Tiskárna Helbich, a.s.
První vydání (2019)
© Voolik s.r.o., 2019
ISBN 978-80-907647-0-5

Vydal Tomáš Rychetský v Brně roku 2019. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této publikace nesmí být kopírována a rozmnožována v jakékoli formě či jakýmkoli způsobem bez písemného souhlasu autora. Název a logo Voolik je ochranná známka, která je zapsaná do rejstříku ochranných známek Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem zápisu 368166. 

Doprava

recykloZabalím knížku do 100% recyklovatelné krabice a pak ji pošlu až k vám domů. Cesta to bude dlouhá, tak mi na ni budete muset nějakou korunu přispět. Těšte se, už brzy si počtete.

 

5
34x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 19.10.2023
Balíček mi došel opravdu rychle, krásně a ekologicky zabalený. Ještě jsem ke knížce objednala omalovánky. V balíčku byli věci krásně poskládaný a ještě k tomu sladké bambónky. Knížku jsem darovala k osmým narozeninám holčičce a moc se ji líbí. Bude ji mít k naučení četby a ještě ji dají příběhy něco do života. Jsem z knížky opravdu nadšená. Doporučuji.
5
PH Avatar autora | 8.6.2023
Poutavé čtení a krásné ilustrace. Navíc na konci každé kapitoly i nějaké to pravdivé "moudro" a tím pádem i ponaučení. Čteme již asi po desáte věčer dětem před spaním :)
5
VJ Avatar autora | 19.3.2023
Po dlouhé době kniha, která nás neskutečně nadchla. Malá Voolika zbožňuje, musíme číst stále dokola. Děkujeme ❤️❤️❤️
5
DM Avatar autora | 19.12.2022
Knihu jsem dal 4 letému klukovi a čteme z ní večer před spaním. Je poznat, že to je na okraji doporučené věkové hranice, některé kapitoly jsou pro jeho věk už příliš dlouhé. Když ale přidám kus své vlastní invence a správnou intonaci jednotlivým postavičkám, tak se u toho i zasmějeme. Obrázky pro něj nejsou moc atraktivní ale co ho opravdu hodně zajímá, je mapa. Tu studuje každý večer zas a znova. Ta mapa je cool ;-)
5
VT Avatar autora | 7.2.2022
Kniha je skvělá, děkujeme :-)
5
JH Avatar autora | 5.6.2021
Původně jsme knihu objednali pro staršího syna, mladšího (4 roky ) však zaujal Voolik roztomilými kresbami a stal se jeho nejoblíbenější knihou. Četli jsme již 3x a stále se vracíme. Každý příběh začíná cestováním po mapě, kdy jmenuje všechny kamarády z dobrodružství. Opravdu krásná a povedená kniha pro děti! Držíme palce a těšíme se na další literární počin.
5
HK Avatar autora | 28.5.2021
Úžasná knížka!! Mé syny (2 a 4 roky) moc baví. Kluci se těší vždy na další stránku a další obrázek. Psané čtivě a navíc poučně. Opravdu to má hlavu a patu, vypracované do posledního detailu. Každé čtení začínáme krásnou mapkou, aby kluci věděli, kde se v příběhu nacházíme. Kdo ještě nečetl, neváhejte, bude se vám líbit.
5
MP Avatar autora | 28.5.2021
Krasna knizka, originalny pribeh a putajuci obrazok na kazdej strane. Som velmi rad ze sa autor rozhodol vydat knizku nie po komercnej ale po svojej ose a dufam ze ho nasa podpora bude motivovat v dalsich vydaniach a vytvoroch. Drzime palce a tesime sa na dalsie. PS: Mapa ma velky uspech ;)
5
HF Avatar autora | 11.5.2021
Čtu tuto knížku ve škole a musím říct, že je velmi pěkná, vtipná a poučná. Děti se na ni vždy moc těší.
5
MW Avatar autora | 2.5.2021
Úžasná knížka, plná krásných ilustrací. Je poučná, veselá a hravá. Myslím že je vhodná i pro dospělé. Každému doporučuji!
5
MM Avatar autora | 8.3.2021
Knížka je to krásná, připomíná mi to trochu prasátko Pepu, takový styl ☺️ To by bylo super i zfilmované, fakt moc hezký❣️ Krásných pohádek je teď málo, to co teď prodávají většinou za moc nestojí. Takže my jsme úplně šťastný a těšíme se na další čtení ❤️
5
AT Avatar autora | 1.3.2021
Krásná kniha, dcera (8let) si ji moc přála a ted si ji nadšeně čte sama a vždy mi s úsměvem na rtech vykládá,co se dočetla.Děkuji, knížku určitě doporučím
5
BH Avatar autora | 26.2.2021
Synovi, 3 a čtvrt roku, se kniha moc líbí a čteme ji už podruhé dokola. Vždy když má jít napřed do postele a nachystat knížku, tak zatím prohlíží mapu :-) Palec nahoru :-D
5
JJ Avatar autora | 23.2.2021
Moc hezká knížka , byl to dárek pro vnoučka tak snad se bude líbit
5
MT Avatar autora | 25.1.2021
Dostalo se mi obrovského privilegia a to osobního předání od pana Autora a to i s osobním věnováním. Mnohokrát za knihu děkuji! Je velmi bohatá! Krásná pevná vazba a velmi elegantní krémová barva obálky umocňuje pozitivní dojmy z této knihy. Po jejím otevření jsme se hned ponořili do veselých a lidských příběhů o Voolikovi a jeho kamarádech. Kniha je čtivá, neotřelá a přesto propisuje mnohé z našeho světa do dětských myslí. Pro menší i větší snílky není lepší pohádkové volby :)
5
IH Avatar autora | 8.1.2021
Moc hezky napsaná kniha. Syn ji dostal od Ježíška a je z ní nadšený. Už zná zpaměti všechny Voolikovy přátelé a každý den musíme číst nový příběh. Každý je poučný a zajímavý. Knihu určitě doporučuji.
5
EV Avatar autora | 12.8.2020
Krásná kniha. Čteme synovi 2,5 roku starému, moc se mu líbí, sám od sebe i přes den povídá, co Voolik zažil, kouká do mapy, pozorně poslouchá a chce číst dál a dál. Příběhy milé a poučné, super myšlenka!
5
Avatar autora | 15.7.2020
Vooolika moc zdravím a prosím o vyřízení vzkazu. Poslední dva týdny jsme četli ve školce na spaní a musím říct, ač se ve školství pohybuji už dvacet let a literaturu pro děti propátrávám celkem často, že už dlouho se nestalo, že všechny děti poslouchají, já u čtení neusínám, všichni se smějeme a po dokončení příběhu děti moudřejší a spokojené usínají a já žasnu, s jakou jednoduchostí, laskavostí a vtipem se dá předat životní know-how. Takže DĚKUJEME!
5
MK Avatar autora | 4.7.2020
Super pro malé i velké :) :)
5
MK Avatar autora | 26.6.2020
Syna příběh baví a čte si sám dobrovolně, víc nepotřebuji dodat. Děkuji
5
DH Avatar autora | 10.6.2020
Zábavné a přirozeně poučné čtení nejen pro děti, ale pro celou rodinu. Máme přečtené již po několikáté a všichni se vždy těšíme na nový začátek. :-)
5
LB Avatar autora | 5.5.2020
super produkt
5
HB Avatar autora | 6.4.2020
Ahoj Tome, Teda musím Ti říct, že příběh o Voolikovi je úžasně napsaný. Včera jsme dočetli a Jakoubek je ho celou dobu plnej ❤️Krásně si to napsal, příběhy jsou super a poučný, což je pro 6-ti letého človíčka moc důležitý a způsob, kterým si to podal je prostě skvělý!!! Jakoubek prohlíží mapu a zpětně mi vypráví jak se Voolik ztratil a koho všeho potkal. Super!!!! Díky moc a hodně úspěchů přeji ve Tvém psaní i životě.
5
DH Avatar autora | 23.2.2020
Knížka je dárek, ale stejně jsem musela vytáhnout z obalu a přečíst si ji. I v mém věku mě pobavila a potěšila. Je to super čtení a krásné obrázky k tomu.
5
JB Avatar autora | 16.2.2020
Voolik nás baví - malé i velké:-)
5
HB Avatar autora | 31.1.2020
Moc hezky napsaná kniha, jména zvířátek jsou vtipná.Čtu malému před spaním,takže vítám,že jsou jednotlivé příběhy krátké,přesto poučné.Děkujeme :-)
5
Avatar autora | 29.1.2020
Moc krásná knížka a super nápad! :-)
5
PB Avatar autora | 28.1.2020
Super čtení :)
5
KP Avatar autora | 25.1.2020
Krásná čistá knížka s nádhernými kresbičkami, plná životní moudrosti ☺️☺️
5
PB Avatar autora | 25.1.2020
Moc skvělá. Čtu to 4leté dceři a 8letý syn si začal číst sám. Mila, dobře čtivá knížka.
5
LB Avatar autora | 22.1.2020
Maximální spokojenost, čteme ve škole a děti to moc baví.
5
OT Avatar autora | 21.1.2020
Pěkné čtení. Už se těším, až to budu číst dětem. :)
5
MK Avatar autora | 21.1.2020
Maximálně. Moc fandím a držím pesti. Bezva nápad.
5
JK Avatar autora | 14.1.2020
Začali jsme číst před pár dny a děti si každý večer přejí další a další kapitolky. Krásně napsané i pro rodiče, navíc hezké ilustrace.