Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Audiokniha: Voolik na cestách

Novinka
Značka: Voolik ®
329 Kč
Je k mání

 

"Pusťte dětem jedinečný příběh o Voolikovi a jeho kamarádech."

Audiokniha navazuje na úspěch tištěné knihy Voolik na cestách. Příběh namluvila Veronika Březinová a propůjčila každé postavičce veselý a originální hlas. V úvodu knížky zazní také Voolikova radostná písnička. Audiokniha je členěná na kapitoly. Vyprávění je ideální na pokračování dětem před spaním. ▶ Ukázka

 

book16 veselých příběhů o Voolikovi
 
009-backpackpřehrajte si kdekoliv i z telefonu
 
008-sleepna příjemné usínání

 

 

 Audiokniha je dostupná také na:

audioteka buttonaudiolibrix button

 *Voolika nejvíce podpoříte, když audioknihu zakoupíte přímo zde na našem webu

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voolik na cestách je kniha určená pro malé posluchače, jejich rodiče a pro všechny, kdo mají rádi veselé příběhy. Je psaná s radostí a učí pozitivně myslet. Vypráví o Voolikovi, malém telátku, které ztratí stádo a ocitá se samo na cestách. Při putování poznává zvířecí kamarády a ti mu vypráví dobrodružné příběhy. Díky nim nachází Voolik cestu ke ztracenému stádu a také sám k sobě. Kniha přináší dávku kreativity a je ideální ke čtení před spaním nebo na zpříjemnění dlouhých chvil.

 

Kde všude poslouchat?

Při hraní, při kreslení, při veselém tvoření...

audiokniha kreslí

Při spaní a odpočinku...

 audiokniha přes spaním

V autě na cestách do školky, školy na výlet...

audiokniha v autě

Ve školce po obědě na pokračování...

audiokniha ve školce

 

 

Poslechněte si ukázku

 

Informace o audioknize

Autor: Tomáš Rychetský
Namluvila: Veronika Březinová
Nahráno: Weiser studio - Michal Weiser
Voolikova písnička: zpěv Helena Rychetská, nahráno PH Records - Petr Hurdes, text Tomáš Rychetský
Vydal: Voolik s.r.o.
© Voolik s.r.o., 2021

Vydal Voolik s.r.o. v Brně roku 2021. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této publikace nesmí být kopírována a rozmnožována v jakékoli formě či jakýmkoli způsobem bez písemného souhlasu autora. Název a logo Voolik je ochranná známka, která je zapsaná do rejstříku ochranných známek Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem zápisu 368166. 

 

 

 

Jak si audioknihu poslechnete?

Kniha je v audioformátu mp4, přehrajete ji na všech moderních zařízeních. Po zakoupení produktu dostanete unikátní odkaz, na kterém si budete moci audioknihu poslechnout nebo stáhnout. V případě jakýchkoliv komplikací s přehráním napište Voolikovi a ten vám pomůže.

 

Úspěšně jste audioknihu podpořili na Startovači! Díky!

Snapshotstartovac

Audioknihu jste Voolikovi opět pomohli vydat podporou na Startovači, povedlo se splnit 110% cílové částky a vybrat 33 072 Kč. Díky ještě jedno moc, že Voolika podporujete. AUDIOKNIHA VOOLIK NA CESTÁCH NA STARTOVAČI

 

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 21.2.2022
Knížku máme i tištěnou. Tuto jsem koupila na cesty pro zabavení dětí. Audioverze je rozšířená o písničky a moc dobře se poslouchá. Přistihla jsem se sama jak sama poslouchám co se teď Voolíkovi zase přihodí. Jediná věc, kterou bych doporučila je rozdělení stopáže na jednotlivé kapitoly. Když jsem si nahrála dětem do kouzelné tužky vždy pusí začít poslouchat od začátku pokud ji vypnout. Každopádně příběh je poutavý a poučný a rozhodně stojí za poslechnutí.
TR Avatar autora Tomáš Rychetský (Administrátor) 25.2.2022
Paní Broďáková, děkuji moc za hodnocení. Máme radost, že se Vám s dětmi hezky poslouchá. Rozdělení na kapitoly není bohužel při stažení do Vašeho vlastního zařízení možné. Pokud byste chtěla rozdělení na kapitoly - je potřeba využít audioknihu na Audiotéka nebo Audiolibrix a poté v telefonní aplikaci toto dělení funguje perfektně.
5
JK Avatar autora | 17.12.2021
Stejně jako kniha je i audio verze moc pěkně zpracovaná. Ideální na delší cesty s dětmi autem. Přeji autorovi další povedená díla.