Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Hra pro děti: Mlsný Voolik

Novinka
Značka: Voolik ®
379 Kč
Je k mání (>5 ks)

 

"Kopečky zmrzlin skládejte, mlsného Voolika získejte!"

Poskládejte kopečky zmrzliny dle barevných karet a staňte se mlsným Voolikem. V případě, že budete přejezení, čeká vás trocha pohybu a hra bude ještě zábavnější. Mlsný Voolik je veselá hra pro děti od 5 do 105 let. Příjemnou zábavu! Hru Voolik vydal přes Startovač, vybralo se 127% 63.880 Kč. Mockrát díky!

 

bookposkládejte zmrzlinu a vyhrajte!
 
009-backpackzábava pro děti od 5 let do 105 let
 
004-owl-1veselá hra pro trénink paměti
 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsný Voolik je hra pro celou rodinu. Vyhrává ten, kdo poskládá nejvíce zmrzlin ze správných kopečků a získá nejvíce bodů. Každý hráč si vezme herní kartu s Voolikem a kornoutem, kde skládá zmrzliny dle zadání. Balíček zamíchaných zmrzlin se položí doprostřed lícem dolů. Postupně se hráči střídají. Kdo je nařadě vezme vrchní kartu, otočí ji a položí ji vedle balíčku na 3 sekundy, aby ji všichni viděli. Poté ji otočí zpět. Odpočítá 3-2-1-TEĎ a hráči začínají po paměti stavět správné kopečky zmrzliny. Kdo má první postaveno zakřičí: JEEEJ! nebo MÁM! Pokud má postaveno správně, získává kartu zmrzliny s danými body (Vooliky). Vyhrává ten, kdo má nejvíce bodů (Vooliků).

 

Ukázka hraní hry

Mrkněte, jak jsme hráli spolu s Magdou. Věříme, že se také tak nasmějete :D

 

 

Co hra obsahuje?

4 hrací karty s Voolikem
55 karet se zmrzlinami
9 speciálních karet - "MLSNÝ VOOLIK", "ZAMAKAL SIS" nebo "JSI PŘEJEZEN"
4 sady kopečků zmrzliny
1 karta pravidel

 

Všechna práva vyhrazena. Název a logo Voolik je ochranná známka, která je zapsaná do rejstříku ochranných známek Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem zápisu 368166.

Grafická úprava a ilustrace: Tomáš Rychetský
© Voolik s.r.o., 2020

 

Doprava

recykloZabalím hru do 100% recyklovatelné krabice a pak ji pošlu až k vám domů. Cesta to bude dlouhá, tak mi na ni budete muset nějakou korunu přispět. Těšte se, už brzy si zahrajete.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BK Avatar autora | 20.9.2022
Hra je perfektní nejen pro běžné děti! Hru jsme vyzkoušeli i pro zpestření výuky hendikepovaných žáků (dospělých), zejména s mentálním postižením a měla velký ohlas. "Žáci" trpělivě skládali své kopečky zmrzliny a současně i protáhli svá těla :-) Vřele doporučuji!