Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Skvělá hra pro děti

Všechny děti jsou doma. Vzdělávání funguje na dálku. Rodiče přemýšlí, jak děti zabavit. To by bylo, aby Voolik s něčím nepřišel…co by to tak mělo být? Hra!

IMG_9258_3
 
 

Jak hra vznikla?

Pustil jsem se do pravidelné tvorby pracovní listů a založil na Facebooku stránku „Zábava doma s Voolikem.“ Pracovní listy jsou na různá témata od počítání, angličtiny až po život včel. Pokud jste je ještě neviděli, přejděte na článek -> 10 pracovních listů pro děti.

skica voolik

 

Zábava pro děti hned 2x

Když jsem tvořil jeden z pracovních listů, Magda hledala na internetu inspiraci a narazila na zmrzliny, které se mají vybarvovat podle součtů čísel. Mě u toho napadlo, to by byla skvělá hra. Následně jsem ji naskicoval. Protože, co v hlavě to i na papíře. Zároveň mě napadlo, že se děti můžou zabavit hned dvakrát. Při tvorbě hry a také při samotném hraní.

 

 

Dopracovat a vyzkoušet

Následně jsme vymysleli herní pravidla, kdy hlavním cílem hry je, zapamatovat si správné barvy a následně je poskládat do zmrzlinového kornoutu. Kdo nasbírá nejvíce bodů – ten je mlsný Voolik. Všechno je vymyšleno, teď už jen pár hodin v Illustratoru a předělat do grafické podoby. Vytisknul jsem, vyrobil a s Magdou jsme hru vyzkoušeli. Jak nám to jde, se můžete podívat ve videu:

 

Věřím, že se vám hra bude líbit a že se s dětmi nasmějete. Najdete ji v e-shopu. Je ke stažení za cenu dvou kopečků zmrzliny. Poté vám přijde kompletní balíček, který si zvládnete vyrobit a hrát.

 

Zahrajte si hru Mlsný Voolik už teď za 49 Kč.

 

 

Hraní zdar.

 

voolik modra RGB_2

Váš Voolik

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení