Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Proč by děti měly poslouchat audioknihy?

Audioknihy mají celou řadu výhod hlavně pro děti předškolního věku. Jaké to vlastně jsou? Pojďme se na to podívat.

 

Několik studií jasně ukázalo, že děti, které před nástupem do školy pravidelně poslouchaly audioknihy nebo jim rodiče předčítali, se učí mnohem rychleji číst a také rozvíjet svou gramotnost.

 

1obr2

Hlavní výhody poslechu audioknih

Poslech audioknih dále pomáhá dětem rozvíjet jejich představivost, schopnost se soustředit a také slovní zásobu. Zároveň se jejich prostřednictvím naučí chápat dějovou linku, což jim pomůžete ve vlastním vyprávění a vyjadřování myšlenek a pocitů. Důležité je také vnímání kvalitního mluveného projevu, který dětem pomáhá formovat ten jejich. A i když to tak nemusí na první pohled vypadat, audioknihy pomáhají u dětí rozvíjet vztah ke čtení.

Právě vztah ke knížkám by si měly budovat především doma. A je úplně jedno, jestli příběhy poslouchají ušima, nebo čtou očima.

 

2obr

Vybírejte audioknihy podle kvality

Výběrem těch nejlepších a kvalitních audioknih dětem zprostředkujete příjemnou a hravou formou cestu k důležitým informacím. Z jednotlivých příběhů si odnesou důležitá poselství a ponaučení, která jim pomohou ve vlastním životě a osobním rozvoji. Skvělou volbou pro rozvoj vašeho dítěte je audiokniha Voolik na cestách.

Voolikova audiokniha může být krásným a smysluplným dárkem pro vaše nejmenší. Kniha i audiokniha Voolik na cestách dává dětem základní rady do jejich života. Všechny postavičky včetně Voolika jsou opravdu slušně vychované. Při jejich setkáních nechybí pozdravení, základy zdvořilé komunikace, vřelé pohostinství, poděkování a rozloučení.

 

3obr2

Podpořte Voolika na Startovači

Jestli si chcete Voolikův příběh poslechnout, můžete podpořit vydání audioknihy na Startovači . Tam si za podporu projektu můžete vybrat například audioknihu za předprodejní cenu nebo také klasickou tištěnou knihu a další zvýhodněné balíčky.

 

 

startovač

 

 

 

PODPOŘTE VOOLIKA NA STARTOVAČI

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení