Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Ujištění, že Voolikovy omalovánky musí být!

Že má mít knížka i omalovánky jsem si potvrdil při výletu do slovenských Tater s dětmi. Byl jsem rád, že si Voolika oblíbily a měly z něj radost. Co mě ujistilo, že Voolikovy omalovánky udělám?

 

Jako všude na svých cestách, vzal jsem i do Tater plyšového Voolika. Když ho děti uviděly, byly z něj nadšené. Dělali s ním všemožné opičiny a "psí kusy." Měl jsem radost, že se jim zalíbil. Měly také zájem o příběhy a proto jsem jejich tátovi dal zatím jen rozpracovaný koncept knihy ke čtení před spaním.

Tím to neskončilo. Tomík, kterého vidíte na fotce, si plyšového Voolika vzal, a že si ho nakreslí. A tak kreslil, kreslil, vytvořil obrys a ten poté vymaloval. S radostí mi svůj výtvor ukazoval. Byl moc šikovný! Však posoudit můžete sami.

 

 

Omalovánky musí být!

 

Děti kreslily další a další zvířátka a postavičky. Proto jsem se rozhodl, že Voolikovy omalovánky musí být, aby dělaly radost i dalším dětem. Můžete je najít ve Voolikově e-shopíku, kde jsou k mání. I když nutno podotknout, že vynalézavé děti jako Tomík to zvládají i bez nich. :)

 

 

Nyní najdete omalovánky e-shopíku

omalovanky

 

 

Na článek reagujte do příspěvků níže.
Mějte se krásně. Díky dík!

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení