Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Zatnout zuby a znovu!

Když si něco vezmu do hlavy, hledám cesty a řešení. Překážky jsou pro mě výzva. Když jsem dopsal koncept knížky, měl jsem radost, že mám hotovo. "Tůdle!" Teprve to začalo. Opakovaně jsem se "zakousával" do stejného sousta, abych z kusu kamene vybrousil diamant.

 

Co je pro mě největší výzva?

Vidim situace a příběhy více v obrazech než ve slovech. Proto je pro mě kumšt vložit tu správnou barevnost i do příběhu Voolika pomocí slov. Když jsem si po sobě četl napsaná slova, věty, souvětí, měl jsem pocit, že by mohly být napsané ještě lépe a stále byl prostor k vylepšování.

Takže jsem zatnul zuby a znovu jednou vytvořené upravil. Znovu a znovu. Stále jsem nebyl spokojen. Opakování, trpělivost a vytrvalost je podle mě jediná cesta, jak dosáhnout kvality a stále lepších a lepších výsledků.

 

Opakování je nejen "matka moudrosti", ale také "taťka kvality." 

 

Že napoprvé nejste s výsledkem spokojeni je v pořádku. Na podruhé také. Myslím, že stejně tak i na potřetí. Otázkou je, kolik úprav je ještě zdravých. Článek budu publikovat zpětně, tak jsem zvědavý, kolik verzí textu nakonec celkově vytvořím.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení