Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Už máte Voolikův stírací kupón?

Ne? Nemáte? Vážně? ...Jak je to možné? grinning-face-with-big-eyes_1f603 Pokud jej ještě nemáte, tak si objednejte knihu a dostanete jej k objednávce. Kupón vám Voolik s radostí přibalí a můžete si na další objednávku seškrábnout slevičku a mít to za míň.

IMG_2999_1

 

Za mě neexistují věci zadarmo

Vím, že bývá zvykem v obchodech, že si zákazník koupí dvě čokolády Milky a k tomu dostanou jednu zadarmo. Nebo že dostanou nějakou hračku uvnitř. Nebo že ho obchodní řetězec láká na totální výprodej, speciální black friday, slevy až -80% apod. Jelikož jsem knihu a projekt Voolika vytvářel, vím, co za ním stojí energie a času, aby nyní byl takový, jak ho vidíte a to přeci má určitou cenu, no ne? winking-face_1f609 Vážím si věcí a myslím, že každá má svou správnou hodnotu. Proto vám rád dám mini motivačku na další nákup formou věrnostního kupónu, alá záložky, ale určitě svou cenu nepodseknu jen tak zčista jasna o -50% nebo podobné numera. Věci nejsou zdarma a sleva je manipulace.

 

Příběh od spokojených rodičů

Vezl jsem 1.6. po Brně jeden balíček. Jelikož si balíček objednával člověk s novým jménem, nevěděl jsem o koho se jedná. Balíček jsem krásně zabalil, dal do něj dvě knížky, vak, omalovánky a vše co bylo potřeba. Následně jsme se domluvili na osobním předání. Přijel jsem na parkoviště a pán mě již čekal s jednou Voolikovou knížkou v ruce. A povídá: "Dobrý den, děkuji moc, že vezete balíček. My už máme knížku 4krát přečtenou dokola a chceme ji věnovat svým známým..." Pak přišel s prupiskami... "Dáte mi prosím do všech těch knih věnování...?" Tak jsem musel balíček rozdělat a do všech knih jsem věnování vepsal. Potom jsem ještě dodal: "Dneska je Den dětí, zrovna máme mimořádnou slevu -16% (opravdu mimořádnou, protože to bylo poprvé, co jsme nějakou takovou udělali), kdybyste chtěl, tak můžete lidem vzkázat..." Pán odpověděl: "Voolik žádné slevy nepotřebuje, je to skvělá kniha, koupili jsme ho za plnou cenu, i když jsme slevu viděli, abychom ho podpořili. S radostí jsme se rozloučili. Pro mě uvědomění, že slevy nejsou nutně potřeba.

 

Vznik kupónu

Začalo to tím, že jsem chtěl záložku, pak nějaký kupón a nakonec jsem to spojil. V tiskárně mi vyšli vstříc, že se jim povedlo udělat kupónek stírací. Z čehož mám obrovskou radost. Můžete si jej tedy setřít a uvidíte, co vás tam čeká smiling

 

Děkuji, že Voolikovi fandíte a jste takoví úžasní. Přesto, rád vám z radosti a lásky předám kupón kdykoliv se uvidíme nebo je nově přibalím k objednávce knížky winking-face_1f609

Tak jej můžete (ale nemusíte) využít. Díky.

 

Váš Voolik

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení