Zákaznická podpora:voolikuv@gmail.com

Kvalita vs. cena: Jak kreslí pastelky za 3,50 Kč?

Pěkná grafika, která dělá radost a je na užitečných předmětech. Chtěl jsem, aby ve Voolikově e-shopíku byly v nabídce pastelky, trička, vaky a další veselé věci. Nejdříve jsem našel nejlevnější řešení a nakonec skončil u toho skoro nejdražšího. Proč? To se dočtete níže.

 pastelky_1

Jak jsem narazil u pastelek?

Jeden příklad za všechny. Vybral jsem si jednu z reklamních agentur, které nabízí potisk předmětů. Chtěl jsem vytvořit pastelky k omalovánkám. Po představení katalogu mi nabídli pastelky za pouhé 3,50 Kč a s potiskem za přibližně 10 Kč/kus. "To je dobrá cena," říkám si. Ale potom přišlo překvapení, když jsem pastelky vyzkoušel. Kreslily až po silném přítlaku a to ještě opravdu bídně. Byly to takové "pastelkové zdechlinky" alá čínské šmejdy. Upřímně, byl jsem zklamán. Jak dlouho může člověka bavit těmito pastelkami kreslit???

 

"Žijeme v době spotřeby a ztrácí se kvalita a účel."

 

Možnost levných pastelek jsem zavrhl a raději se poohlédl po něčem kvalitnějším, co kreslí! Řešení jsem našel u kvalitní české značce KOH-I-NOOR. Jejich pastelky, fixy, štětce dlouhodobě používám a jsem spokojen. Jsou vyzkoušené, pěkně kreslí a vydrží. Takže, promiň, Číno a "pápá" nízká kvalito. Jak přesně řešení vypadá, najdete ve Voolikově e-shopíku. Pastelky jsou v úplně jiné cenové relaci, ale… skvěle kreslí a dětem vydrží. Navíc mě zaujalo, že jsou oboustranné – 10 barev na 5 pastelkách, takže ušetří i prostor v pouzdru.

produkt_IMG_20191116_100225

 

Zvolil jsem kvalitnější řešení

Vím, že pro nákup bývá v našich krajinách rozhodující cena a slevy spolu s výprodejními akcemi. JJá jsem se, po zvažování, rozhodl jít v prvé řadě cestou kvality, a až potom řešit cenu, která jí bude odpovídat. Když už něco dělám, tak pořádně. Proto jsem u dalších produktů např. u suprvaku na záda vzal opět kvalitnější a také dražší provedení. Konkrétně se jedná o vaky z polyesteru s nastavitelnými popruhy. Mají kvalitnější šití než je tomu u levnějších řešení. Nejlevnější provedení se dá sehnat z nekvalitní 120g bavlny za cca 10 Kč/kus. Původem je většinou Bangladéš. Přemýšlím, jak je možné vůbec za takovou cenu vak vyrobit? Lepší vaky stojí kolem 50-80 Kč bez potisku a dají se sehnat i z bio bavlny. Trička pro děti jsem vzal také nejkvalitnější, která jsem našel. Abych to shrnul, šel jsem cestou lepšího a kvalitnějšího úplně ve všem. Věřím, že čtenáři a fanoušci Voolika toto rozhodnutí ocení.

 

Digitální UV tisk vs. sítotisk

První prototypy vznikly digitálním UV tiskem, který umožňuje udělat vícebarevnou grafiku z od kusu za dobrou cenu. Kdybyste chtěli potisknout např. jedno tričko, tak doporučuji využít tento způsob. Tisk vyjde asi na 100-200 Kč. (Kdybyste chtěli dělat jeden kus tzv. sítotiskem, vyjde vás to na 500 Kč jen za jednu barvu síta a potom následně ještě náklady na tisk.) Digitální tisk se vyplatí, když každý kus je jedinečný a ve vícebarevném provedení, sítotisk má výhody při potisku většího množství textile méně barvami.

Víc než rok jsem ladil všechny produkty pro Voolika. Věřím, že toto oceníte a že kvalitní vaky, trička, pastelky a další vám budou dělat radost a budete je rádi používat. Kombinaci můžete doplnit o knihu pro děti Voolik na cestách.

 

Podívejte se na výsledky v e-shopíku

 

 

Na článek reagujte do příspěvků níže.
Mějte se krásně. Díky dík!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení